UA-20144201-2

Ποιες περιοχές θα μείνουν χωρίς ρεύμα

Το πρόγραμμα διακοπών ρεύματος για το βράδυ της Τρίτης ανακοίνωσε η ΔΕΗ. Δείτε ποιες περιοχές σε όλη την Ελλάδα θα μείνουν στο σκοτάδι

Διακοπές ρεύματος διάρκειας μίας ώρας περιλαμβάνει το πρόγραμμα περικοπών στην ηλεκτροδότηση για απόψε, που ανακοίνωσε η ΔΕΗ.

Οι διακοπές θα γίνουν στο διάστημα από 8.30 έως 10.30 στην ηπειρωτική χώρα, 8.30 έως 10 το βράδυ στην Κρήτη και από 7.30 έως 10 στη Ρόδο.

Νομός Αττικής

20.30-21.30 Φιλαδέλφεια, Μεταμόρφωση, Χαλκηδώνα, Αγιοι Ανάργυροι, Φυλή, Ανω Λιόσια, Μενίδι, Θρακομακεδόνες, Βαρυμπόμπη, Λυκόβρυση, Ερυθραία, Εκάλη, Δροσιά, Διόνυσος, Αγιος Στέφανος, Άνοιξη, Κιούρκα, Καπανδρίτι, Κάλαμος, Ωρωπός, Οινόφυτα

21.30-22.30 Καλαμάκι, Γλυφάδα, Βούλα, Βουλιαγμένη, Βάρη, Βάρκιζα

Νομός Θεσσαλονίκης

20.30-21.30 Μαγνησία, Διαβατά, Αγχίαλος, Μεσήμβρια, Αγιονέρι, Ανθόφυτο, Μικρόκαμπος,Βιομηχανική Περιοχή Αγχιάλου, Ευαγγελισμός, Προφήτης, Νυμφόπετρα, Κολχικό, Δρακόντειο, Όσσα, Βερτίσκος, Ασκός, Σοχό, Δορκάδα, Άσσηρος, Λευκοχώρι, Καρτεραί, Δριμός, Μελισσοχώρι, Αγ. Παρασκευή, Σουρωτή, Βασιλικά,Περιοχή Τριλόφου, Περιοχή Επανωμής – Επανωμή, Βραχιά

21.30-22.30 Βιομηχ. Περιοχή Ασσήρου, Μελισσοχώρι, Πρόχωμα, Καστανάς, Ακροπόταμος, Άγιος Αθανάσιος, Ταγαράδες, Ραιδεστός, Βαθύλακος, Βιομ. Περοχή Περ. Ευκαρπίας, ΤΙΤΑΝ, Δερβένι, Περιβολάκι, Καβαλάρι, Συμμαχική οδός Ωραιοκάστρου, Πεντάλοφος, Νεοχωρούδα, Σχολάρι ,Λάκωμα , Ν.Γωνιά , Αγιος Παύλος, Βιομ. Περοχή Περ. Ευκαρπίας, Δερβένι, Λαγυνά

Νομός Αχαΐας

20.30-21.30 ΠΕΤΡΩΤΟ-ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ-ΚΡΥΣΤΑΛΟΒΡΥΣΗ-ΔΕΜΕΝΙΚΑ- ΣΑΡΑΒΑΛΙ-ΚΡΗΝΗ, ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ-ΔΕΜΕΝΙΚΑ-ΟΒΡΥΑ- ΘΕΑ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΚΟΥΡΛΑΜΠΑ

21.30-22.30 ΑΛΙΣΣΟΣ-Κ. ΑΧΑΪΑ-ΝΙΦΟΡΕΪΚΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΜΙΤΟΠΟΛΗ-ΜΑΖΑΡΑΚΙ- ΤΡΙΤΑΙΑ-ΣΚΙΑΔΑ-ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ-ΕΡΥΜΑΝΘΕΙΑ-ΚΑΛΦΑ-ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

Νομός Μεσσηνίας

20.30-21.30 Πρώην Δήμοι Μεσσήνης και Αριστομένη

21.30-22.30 Πρώην Δήμοι Αυλώνος, Δωρίου, Αετού, Ανδάνειας, Μελιγαλά, Είρας και Οιχαλίας

Νομός Ιωαννίνων & Θεσπρωτίας

20.30-21.30 Όλη η Ε.Ο. Ιωαννίνων – Αθηνών από το ύψος του PRAKTIKER στην έξοδο προς Αθήνα, Μπάφρα, περιοχή Κατσικάς προς ΚΤΕΟ Κατσικάς, Νεοκαισάρεια, τμήμα Μπιζανίου, Τέροβο, Χάνι Τερόβου, Λάκκα Σούλι, Μαυρούδι, Παραπόταμος, Εθνική Οδός από Ηγουμενίτσα προς Ιωάννινα

21.30-22.30 Μέτσοβο, Βοτονόσι, Μηλιά, Κοσμηρά, Δωδώνοχώρια έως και Ζωτικό, Σήραγγα Δωδώνης Εγνατίας Οδού, Κόνιτσα – Επαρχία Κόνιτσας, Επαρχία Πωγωνίου – Δελβινάκι

Νομός  Αργολίδας

20.30-21.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ-ΚΑΛΛΟΝΗ-ΣΚΑΠΕΤΙ-ΔΡΥΟΠΗ-ΑΝΩ ΦΑΝΑΡΙ- ΚΑΡΑΤΖΑ-ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ-ΛΥΓΟΥΡΙΟ

21.30-22.30 ΛΑΛΟΥΚΑ-ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ-ΠΑΝΑΡΗΤΙ, ΚΟΥΡΤΑΚΙ-ΠΥΡΓΕΛΑ- ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑ

Νομός Αρκαδίας

20.30-21.30 Μεσόγειο, Παράλια Αστρους, Ξηροπήγαδο, Ανάβαλος, Ξηροπήγαδο

21.30-22.30 Λ. Ηραίας, Πυρρή, Αγάλω, Ράχες, Στεμνίτσα,Δημητσάνα, Λαγκάδια, Τρόπαια

Νομός  Ηλείας

20.30-21.30 Βαρβασαινα Στρέφι, Σαλμώνη, Αρχαια Ολυμπία,Φλοκα

21.30-22.30 Σώστι, Ρουπάκι, Κέντρο & Φράγμα

Νομός Λακωνίας

20.30-21.30 ΜΥΣΤΡΑΣ,ΚΑΣΤΟΡΙ,ΓΕΩΡΓΙΤΣΙ, ΛΟΓΚΑΝΙΚΟ

21.30-22.30 ΞΗΡΟΚΑΜΠΙ,ΑΝΩΓΕΙΑ,ΠΑΛΙΑΟΠΑΝΑΓΙΑ(ΚΕΕΜ,ΕΛΣΛ,ΖΑΧΑΡΙΑΣ)

Νομός Κορινθίας

20.30-21.30 ΚΟΥΤΣΙ, ΝΕΜΕΑ, ΠΕΤΡΙ, ΚΑΣΤΡΑΚΙ, ΤΙΤΑΝΙ, ΓΥΜΝΟ, ΨΑΡΙ,ΤΜΗΜΑ ΚΙΑΤΟΥ, ΠΑΡΑΛΙΑ ΔΙΜΗΝΙΟΥ

21.30-22.30 ΖΕΜΕΝΟ, ΒΕΛΙΝΑ, ΚΑΙΣΑΡΙ, ΚΛΗΜΕΝΤΙ, ΚΑΛΛΙΑΝΟΙ, ΚΑΣΤΑΝΙΑ, ΚΑΛΥΒΙΑ, ΜΕΛΙΣΣΙ, ΣΥΚΙΑ, ΔΙΜΗΝΙΟ

Νομός Άρτας & Πρέβεζας

20.30-21.30 Παντάνασσα, Άγιος Γεώργιος, Κερασώνας, Παναγιά, Θεσπρωτικό, Νικολίτσι, Ριζοβούνι, Παπαδάτες.

21.30-22.30 Καλεντίνη, Μεσόπυργος, Αστροχώρι, Βραγγιανά Αθαμάνιο, Τετράκωμο, Καλόβατος, Ράχη, Πολύδροσο, Ανέζα, Βίγλα Καλογερικό, Ψαθοτόπι, Κορωνησία.

Νομός Αιτωλοακαρνανίας

20.30-21.30 Αμπέλια – Καραμανέικα – Αγ.Βλάσιος , Κυπάρισσος, Ποταμούλα , Φραγκόσκαλα , Σαργιάδα , Μαλευρό , Πεντάκορφο κλπ οικισμοί Δήμου Παρακαμπυλίων ,Σταυροχώρι, Οικισμός Κρεμαστών , Ψηλόβραχος, Αγαλιανός , Αλέστια, Σαρκίνη, Φτελιά Δήμου Προυσσού, Νεοχώρι – Κατοχή – Τμήμα Αιτωλικού

21.30-22.30 Ανατ.Ορεινή Ναυπακτία , Λυγιά Ναυπάκτου – Σκάλα Ναυπάκτου – Βομβοκού – Δάφνη – Παλιοχωράκι, Δήμος Πυλήνης , Δήμος Πλατάνου , Τμήμα Δήμου Αποδοτίας,Εγκαταστάσεις ΕΥΔΑΠ στον Εύηνο, Δάφνη Ναυπάκτου , Δήμος Ευπαλίου (Καστράκι , Ευπάλιο , Κλίμα , Τείχιο , Ποτιδάνεια) και Δήμος Αποδοτίας ( Ανω Χώρα , Ελατού , Τερψιθέα, Λιμνίτσα , Ασπριάς , Καταφύγιο , Αναβριτή , Καλλονή , Γραμμένη Οξυά).

Νομός Έβρου

20.30-21.30 ΦΡΑΓΜΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ

21.30-22.30 ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ , ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

Νομός Ροδόπης

20.30-21.30 Ν, Πέτρα, Πελαγία, Μίρανα, Ξυλαγανή, Προσκυνηταί, Προφ. Ηλίας

21.30-22.30 Παραδημή, Κρανοβούνια, Παγούρια, Κόσμιο, Νοτιοανατολικό τμήμα Κομοτηνής

Νομός Ξάνθης

20.30-21.30 ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ , ΚΙΜΜΕΡΙΑ, ΠΗΓΑΔΙΑ

21.30-22.30 ΤΜΗΜΑ ΒΙΠΕ,ΠΕΤΡΟΧΩΡΙ, ΤΥΜΠΑΝΟ, ΤΟΞΟΤΕΣ, ΘΑΛΑΣΣΙΑ

Νομός Καβάλας

20.30-21.30 Περιοχές Καβάλας: Καμάρες, Αγ. Γεώργιος, Δημ. ΚήποςΑγ. Ιωάννης, Πυθαγόρας

21.30-22.30 Περιοχή Βαπτιστηρίου Λυδίας, Πολύστηλο, Δάτο, Νότιος Αμυγδαλεώνας, Αντλιοστάσιο ΔΕΥΑΚ

Νομός Σερρών

20.30-21.30 ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ Σιδηροκάστρου Κ.Δέντρα ,Σκοτούσα

21.30-22.30 ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ Τούμπας

Νομός Δράμας

20.30-21.30 Κύργια, Δοξάτο, Νικηφόρος, Παρανέστι

21.30-22.30 Καλαμπάκι, Αγ.Παρασκευή, Νεροφράκτης, Αγ. Αθανάσιος, Φτελιά, Μικροχώρι

20.30-21.30 Χαλκιδικής Βάβδος-Σήμαντρα-Αγ. Παντελεήμωνας-Ν. Τένεδος

21.30-22.30 Πορταριά-Διονυσίου-Ζωγράφου-Φλογητά

Νομός Κατερίνης

20.30-21.30 Περιφερειακά πόλεως Κατερίνης εξωτερικά του εγγλέζικου-Χωριά, Νέα Έφεσος- Κονταριώτισσα -Σβορώνος – Αρδομάχη – Καισάρεια – Μοσχοχώρι – Λόφος -ράχη – Μηλιά – Φωτεινά – Πέτρα – Βρύα.

21.30-22.30 Περιφερειακά πόλεως Κατερίνης ( Εγγλέζικο – Ευαγγελικά – Καταφιωτικα – πάρκο).

Νομός Πέλλας

20.30-21.30 Άνυδρο, Μάνδαλο, Λάκκα

21.30-22.30 Πέλλα, Ν Πέλλα,Μαυροβούνι, Λιποχώρι, Καλύβια, Άσπρο, Σταυροδρόμι

Νομός  Ημαθίας

20.30-21.30 Τριπόταμος, Γεωργιανοί, Καστανιά, Ξηρολίβαδο, Σέλι, Κομνήνιο, Πατρίδα,Νησελούδι, Παλιόχωρα, Πρασινάδα, Κορυφή, Πλάτανος, Κλειδί, προς Αιγίνιο βιομηχανία Τίκτας, Θερμοκήπια Agriplant

21.30-22.30 Μακροχώρι. Διαβατός, Μέση, Βιολογικός Καθ/σμός Βεροίας

Νομός Κιλκίς

20.30-21.30 ΒΙΠΕ ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

21.30-22.30 ΧΩΡΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ, ΚΕΝΤΡΙΚΟ,ΔΡΟΣΑΤΟ, ΜΟΥΡΙΕΣ, ΑΜΑΡΑΝΤΟ

Νομός Φλώρινας

20.30-21.30 Ξινό Νερό, Άγιος Παντελεήμων, Βεγόρα και Αρδευτικά τους και Αρδευτικά Λεβαίας

21.30-22.30 Παπαγιάννης, Ιτιά, Μεσόκαμπος, Μεσοχώρι, Τριπόταμος, Μαρίνα

Νομός Κοζάνης και Γρεβενών

20.30-21.30 Oικισμοί: Κρόκος, Άνω Κώμη, Κάτω Κώμη, Κήπος, Καισαρειά, Σπάρτο, Κοντοβούνι, Σταυρωτή, Πύργος, Ανατολή, Αμυγδαλιά, Μηλιά, Καρυδίτσα, Αργιλος, Πρωτοχώρι, Υ/Σ 3 Λευκόβρυσης, Λευκοπηγή, Αγία Παρασκευή, Ροδιανή, Κτένι, Κερασιά, Αιανή, Αερολιμένας Κοζάνης, Πετρανών, Βαθύλακκου, Μεσιανής, Κουβουκλίων, Λευκάρων, Ροδίτη, Νεράιδας και στην περιοχή Ξενοδοχείου Τσελίκα.

21.30-22.30 Οικισμοί : Άρδασσα, Ασβεστόπετρα, Κρυόβρυση, Βλάστη, Σισάνι, Νάματα, Εμπόριο, Αναρράχη, Μηλοχώρι, Δροσερό, Γαλάτεια, Ολυμπιάδα, Φούφα, Βαρικό, (Λέχοβο – Περιοχής Φλώρινας), Ποντοκώμη, Μαυροδένδρι, Λυγερή, Μαυροπηγή.

Νομός Καρδίτσας

20.30-21.30 ΖΑΙΜΙ, ΚΑΛΛΙΦΩΝΙ, ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙ, ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟ, ΑΓ.ΒΗΣΣΑΡΙΟΣ

21.30-22.30 ΑΓΙΟΠΗΓΗ, ΔΑΣΟΧΩΡΙ, ΑΜΠΕΛΟΣ, ΦΙΛΙΑ, ΜΑΥΡΑΧΑΔΕΣ

Νομός Μαγνησίας

20.30-21.30 Τμήμα Νέας Ιωνίας – Φυτόκο, Νέα Δημητριάδα Βόλου, Άγιος Γεώργιος Φερών – Αερινό

21.30-22.30 Αμαλιάπολη – Πλάτανος – ΒΙ.ΠΕ. Αλμυρού, Τμήμα Βόλου

Νομός Τρικάλων

20.30-21.30 Σαρακίνα, Διάβα, Διαλεχτό, Πρίνος, Πρόδρομος, Δενδροχώρι, Γοργογύρι

21.30-22.30 Ταξιάρχες, Πετρωτό, Οιχαλία, Αριστερά Ε.Ο.Τρικάλων-Λάρισας

Νομός Βοιωτίας

20.30-21.30 SUPERMARKET “ΓΑΛΑΞΙΑΣ”, ΤΕΧΝΙΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ, ΤΥΠΟΠΟΙΗΤΙΡΙΑ ΘΗΒΑΣ, ΛΑΤΟΜΕΙΑ “ΦΡΟΣΥΝΟΥ” & “ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ”, ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ ΒΑΓΙΩΝ & ΔΑΥΛΩΣΗΣ, ΕΥΔΑΠ, ΣΦΑΚΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΑ, ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ

21.30-22.30 ELVAL COLOR, ODITEC, WINTER, ΣΠΥΡΟΥ, ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ “ΒΑΤΕΡΗ” ΘΗΒΩΝ (ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΗΣ Π.Ε.Ο ΘΗΒΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ), ΕΥΔΑΠ, ΖΕΜΕΝΟΣ

Νομός Φθιώτιδας και Ευρυτανίας

20.30-21.30 ΑΓΡΙΛΙΑ ΛΑΜΙΑΣ, ΛΥΓΑΡΙΑ, ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙ, ΣΤΥΡΦΑΚΑ, ΜΟΣΧΟΚΑΡΥΑ, ΖΗΛΕΥΤΟ, ΠΕΛΑΣΓΙΑ, ΓΛΥΦΑ, ΑΓΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ, ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ

21.30-22.30 ΠΕΔΙΑΔΑ ΞΥΝΙΑΔΑΣ, ΛΙΒΑΝΑΤΕΣ, ΟΙΚΙΣΜΟΙ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Νομός Φωκίδας

20.30-21.30 Δεσφίνα

21.30-22.30 Αποστολιά, Καλοσκοπή, Μαυρολιθάρι, Πυρά, Καστριώτισσα.

Νομός Λάρισας

20.30-21.30 Βρυσιά, Αγ. Γεώργιος, Βασιλή, Δασόλοφο, Ρήγειο, Πολυδάμειο, Ασπρόγεια, Μαυροβούνι, Μεσοράχη , Αγ. Ανάργυροι, Δοξαράς, Ψυχικό, Ν. Καρυές, Ζάππειο, Χαρά, Πλατύκαμπος , Γλαύκη, Ροδιά , Δελέρια, Δεξιά Ν.Ε.Ο προς Θεσ/νίκη, Ευαγγελισμός, Αμπελάκια, Σήραγγα Αυτοκ/μου, Δυτ. Πόλης Ελασσόνας, Λιβάδι, Δολίχι, Αγ. Δημήτριος Πιερείας

21.30-22.30 Ομορφοχώρι, Αρδ. Καλοχωρίου, ΔΑΚ, Συκούριο, Καλοχώρι, Χειμάδι, Πουρνάρι, Νέσσονας, Σπηλιά, Γιάννουλη , Φαλάνη, Μακρυχώρι, Γοννοι, Καλλιπεύκη,Αμπελώνας (Βορειοδυτικά), πελάτες Ε.Ο. Λάρισας Τυρνάβου, Αριστεύς, Άκρη , Λουτρό , Κρανέα Ελασσόνας

Νομός Εύβοιας

20.30-21.30 ΠΥΡΓΙ, ΟΡΙΟ, ΜΥΡΤΕΑ, ΟΧΘΩΝΙΑ, ΜΟΥΡΤΕΡΗ, ΜΑΡΚΟΥΡΙ, Ι.Μ ΑΓ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, Βιομηχανική Ζώνη Βατώντα, ΑΝΩΔΟΜΗ ΜΠΕΤΑ, Κελαηδίτης, Βιολογικός καθαρισμός Αρτάκης, Ψαχνά, Πλατάνα, Μακρυμάλλη,

21.30-22.30 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ,ΜΑΝΤΡΑΚΙ,ΣΥΚΙΕΣ,ΑΧΛΑΔΕΡΗ,ΚΟΡΑΣΙΔΑ,ΚΑΛΑΜΟΣ, Ι.Μ ΛΕΥΚΤΡΩΝ, Πολιτικά, Δάφνη, Νεροτριβιά, Λάρκο, ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ, Πούρνος, Θεολόγος, Στενή, Χιλιαδού, Τμήματα Βατώντα Αρτάκης

πηγη:http://news247.gr/

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Bookmark and Share

Leave a Reply

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Archives
October 2017
M T W T F S S
« Sep    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031